Рада змінила Бюджетний кодекс щодо фінансування державного дорожнього фонду

Рада змінила Бюджетний кодекс щодо фінансування державного дорожнього фонду

Тепер штрафи будуть спрямовуватися до державного дорожнього фонду та стануть додатковим джерелом фінансування дорожніх робіт

Рада змінила Бюджетний кодекс щодо фінансування державного дорожнього фонду
Фото: УНІАН

Верховна Рада ухвалила в цілому закон про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо джерел формування державного дорожнього фонду (№1063). За таке рішення проголосували 337 народних депутатів, не голосувало – 60, передає корреспондент Mind.

Закон створить додаткові джерела  фінансування дорожнього господарства та фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху.

Після ухвалення цього закону і підписання його президентом, адміністративно-господарські штрафи за порушення законодавства про автомобільний транспорт, передбачені абзацами 14,16 частини першої статті 60 закону «Про автомобільний транспорт» та адміністративні штрафи за порушення передбачені частиною другою статті 122-2  та частиною другою статті 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення спрямовуватимуться до державного  дорожнього фонду, який створено у складі спеціального фонду державного бюджету.

У пояснювальній записці зазначається також, що це слугуватиме «додатковим джерелом фінансування дорожнього господарства, та дозволить забезпечити фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування відповідно до обґрунтованих потреб».

Зазначимо, як повідомляв Mind, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв про намір збільшувати фінансування будівництво доріг. При тому він зазначав, що хотів би в два рази більшити запланований минулим урядом обсяг фінансування дорожніх робіт на 2020 рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію