Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Після презентації нових «айфонів» Apple знову – компанія на трильйон

Після презентації нових «айфонів» Apple знову – компанія на трильйон

Акції компанії пішли вгору на позитивних настроях інвесторів

Після презентації нових «айфонів» Apple знову – компанія на трильйон
фото Shutterstock

Наступного ж дня після презентації лінійки нових iPhone компанія Apple Inc. повернула собі статус трильйонної компанії в середу, досягнувши цього рівня вперше з листопада минулого року, передає vestifinance.

Акції Apple відреагували зростанням на 3,2% в середу, в результаті чого ринкова капіталізація компанії склала $1,01 трлн.

Крім нових «айфонів», Apple розповіла подробиці про ціни на ігровий і стрімінговий сервіс у вівторок. Хоча під час презентації не було багато сюрпризів, підхід компанії до ціноутворення був несподіваним і свідчив про зміну стратегії.

Цього року акції Apple виросли на 40%, а індекс Dow Jones Industrial Average, куди входить Apple, виріс на 16%. Таким чином, зараз дві американські компанії, чиї акції розміщені на біржі, коштують більше трильйона доларів – Microsoft і Apple.

Навесні цього року Apple також зростала вище позначки $1 трлн на тлі квартального звіту.

Аналітики вважають, що новий стрімінговий сервіс Apple стане сейозним конкурентом для Netflix.

Однак Нат Шиндлер з Bank of America не вважає, що інвестори Netflix повинні боятися Apple TV+.

«9 серіалів у Apple TV+, доступних при запуску сервісу, ніщо в порівнянні з більш 400 оригінальних серіалів, доступних на Netflix, багато з яких мають кілька сезонів (не рахуючи фільмів), – написав він. – Ми вважаємо, що Apple TV+ в найближчому майбутньому буде залежати від хітових серіалів, а підписники будуть купувати підписку, тільки щоб подивитися якийсь популярний серіал».

Нагадаємо, 10 вересня Apple представила глядачам нову лінійку iPhone 11, Apple Watch та новий сервіс підписки на Apple Arcade та Apple TV Plus за $5.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті