«Нафтогаз» знизить у вересні ціну на газ для населення на 3,4%

«Нафтогаз» знизить у вересні ціну на газ для населення на 3,4%

Кінцева ціна в регіонах залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКУ для відповідного обл- або міськгазу

«Нафтогаз» знизить у вересні ціну на газ для населення на 3,4%
фото www.flickr.com/photos/watchtowerphotos

НАК «Нафтогаз України» у вересні знизить ціну на природний газ для населення та інших споживачів ПСО на 3,4% (на 159,91 грн) у порівнянні з серпневої ціною – до 4 493,63 грн за 1000 кубометрів ( без урахування ПДВ і вартості транспортування). Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАК.

Кінцева ціна газу в регіонах України залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКУ для відповідного обл- або міськгазу. Постачальники газу зобов'язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну.

В цілому з квітня цього року ціна, по якій Нафтогаз продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів (ПСО), знижена майже на 28%.

Із завершенням теплої пори року очікується підвищення попиту на газ і можливе зростання цін на нього – як на європейському ринку, так і в Україні. З урахуванням цього і щоб захистити споживачів по ПСО від сезонного коливання цін, «Нафтогаз» пропонує їм скористатися пропозицією «газовий запас» і придбати газ на всю зиму за фіксованою річною ціною. Щоб скористатися цією пропозицією, необхідно звернутися до свого постачальника газу, підписати додаткову угоду і оплатити необхідні обсяги газу в термін до 25 вересня.

Нагадаймо: Кабмін зобов'язав «Нафтогаз» знизити ціни на газ для населення в серпні на 265 грн. Цiна має складати 4640 грн за 1000 куб. м.

Раніше Mind повідомляв, що запаси газу в підземних сховищах досягли максимуму за 7 років. Рівень запасів виріс до 18,7 млрд куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію