Суд відновив процедуру банкрутства «Центренерго»

Суд відновив процедуру банкрутства «Центренерго»

Суд призупинив дію попереднього рішення, яке припинило процедуру банкрутства ПАТ

Суд відновив процедуру банкрутства «Центренерго»
фото www.flickr.com/photos/131782374@N03

Північний апеляційний господарський суд призупинив дію рішення Господарського суду Києва від 19 серпня 2019 року, яким було припинено процедуру банкрутства ПАТ «Центренерго». Про це йдеться в рішенні Північного апеляційного госпсуду від 10 вересня, передає Економічна правда.

З вердикту апеляційної інстанції стає зрозуміло, що рішення першої призупинено «до розгляду позовів ТОВ «Баланс груп» і ТОВ «Транснова».

У свою чергу розгляд позовів цих компаній призначено судом на 9 жовтня.

Компанії «Баланс груп» і «Транснова» опосередковано контролюються засновником групи «Енергомережа» Дмитром Крючковим. Його структури є власниками основної частини кредиторської заборгованості «Центренерго», визнаної судом в рамках процедури її банкрутства.

Використовуючи цей статус, Крючков міг претендувати на отримання адміністративного контролю над енергокомпанією шляхом призначення довіреної особи арбітражним керуючим ПАТ. Припинення процедури банкрутства «Центренерго» позбавляло його цієї можливості, що і стало приводом для ініціативи структур Крючкова про відновлення цього процесу.

Наразі в.о. генерального директора «Центренерго» є Володимир Потапенко. На цю посаду він був призначений кілька місяців тому, внаслідок чого основними контрагентами ПАТ стали структури групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Нагадаємо: минулого місяця суд закрив справу про банкрутство ПАТ «Центренерго».

«Господарський суд міста Києва припинив провадження у справі про банкрутство ПАТ «Центренерго». Суд задовольнив клопотання Фонду державного майна, відповідно, справа про банкрутство – закрита», – зазначив глава Фонду держмайна України Віталій Трубаров.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію