Захворіло у світі
20,643,028
Померло у світі
749,764
Вилікувалось у світі
12,846,169
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Рада підтримала скасування переліку держмайна, що не підлягає приватизації

Рада підтримала скасування переліку держмайна, що не підлягає приватизації

Парламент планує змінити критерії об’єктів, що не підлягають приватизації

Рада підтримала скасування переліку держмайна, що не підлягає приватизації
Фото: УНІАН

Парламент ухвалив в першому читанні проект закону «Про визнання таким, що втратив чинність закон України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (1054-1). За таке рішення проголосували 253 парламентарі, проти – 32, утримались – 46, не голосували 65, передає кореспондент Mind.

Ним пропонується визнати таким, що втратив чинність, закону «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Також пропонується внести зміни до закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» в частині визначення критеріїв об’єктів, що не підлягають приватизації, зокрема, установити, що об’єкти права державної власності, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях не підлягають приватизації до повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо: 11 вересня Рада внесла зміни до закону про приватизацію державного і комунального майна (1037). Депутати ліквідували право парламенту створювати спеціальну комісію з питань приватизації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті