Найбільший в світі виробник пива все ж вирішив виходити на ІРО з капіталізацією $184 млрд

Найбільший в світі виробник пива все ж вирішив виходити на ІРО з капіталізацією $184 млрд

У липні Anheuser-Busch InBev SA відмовлялась від цієї ідеї

Найбільший в світі виробник пива все ж вирішив виходити на ІРО з капіталізацією $184 млрд
фото www.flickr.com/photos/148596145@N04

Найбільша в світі пивоварна компанія Anheuser-Busch InBev SA (AB InBev) повернулася до ідеї проведення первинного розміщення акцій свого азіатського бізнесу Budweiser Brewing Company APAC Ltd. на Гонконгській фондовій біржі. Про це повідомляє «Інтерфакс».

У липні 2019 року компанія, посилаючись на ринкові умови, скасувала підготовку до IPO, яке оцінювалося приблизно в $10 млрд і могло стати одним з найбільших в Гонконзі за всю історію.

У проспекті розміщення, опублікованому в четвер, не уточнюється кількість виставлених на продаж акцій або тимчасові рамки IPO. Організаторами виступають J.P.Morgan і Morgan Stanley. При цьому Budweiser заявила, що немає гарантії того, що розміщення відбудеться.

IPO в липні було скасовано через «низку факторів, включаючи ситуацію на ринку». Почасти, за даними ЗМІ, цьому посприяв низький попит на акції з боку великих американських інвесторів, націлених на довгострокові інвестиції.

Після цього AB InBev стала шукати можливості для продажу активів. Зокрема, компанія досягла угоди про продаж австралійського підрозділу Carlton & United Breweries японському концерну Asahi Group Holdings за 16 млрд австралійських доларів (приблизно $11 млрд).

Budweiser APAC є найбільшим виробником пива в Китаї, Австралії та Південній Кореї. Компанія виробляє і продає більше 50 брендів пива, в тому числі Budweiser, Stella Artois, Corona і Hoegaarden.

З початку року капіталізація компанії підскочила на 50%, перевищивши 167 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті