Лондонська фондова біржа відмовила Гонконгській у злитті

Лондонська фондова біржа відмовила Гонконгській у злитті

У LSE вважають, що ця угода не має стратегічної цінності і стане «значним кроком назад» для компанії

Лондонська фондова біржа відмовила Гонконгській у злитті
фото www.flickr.com/photos/bchannell/

Лондонська фондова біржа (LSE) відхилила пропозицію про злиття зі Гонконгською фондовою біржею (HKEX), вирішивши дотримуватись раніше запланованої покупки аналітичної групи Refinitiv. Про це повідомляє CNBC.

У заяві LSE зазначається,що компанія має фундаментальні занепокоєння щодо ключових аспектів пропозиції.

«Рада директорів одноголосно відхиляє пропозицію, і враховуючи його фундаментальні недоліки, не бачить сенсу у подальшій участі», – йдеться в заяві.

Нагадаємо: 11 вересня Hong Kong Exchanges & Clearing зробила пропозицію Лондонській фондовій біржі (LSE) про об'єднання.

Глава LSE Дон Роберт заявив, що злиття не має стратегічної цінності і стане «значним кроком назад». Також він додав, що політичні проблеми в Гонконзі можуть зробити будь-яку угоду непривабливою для акціонерів. Роберт наголосив, що запропонована ціна ніяк не відповідає тому, як сама LSE оцінює свій бізнес.

Як повідомлялось, у липні стало відомо про те,що Лондонська фондова біржа (LSE) веде переговори про купівлю Refinitiv Holdings Ltd за $27 млрд. Придбання Refinitiv, як зазначається, зможе пом’якшити удар по LSE через волатильність ринку, яка очкується, якщо Британія вийде з ЄС без угоди до 31 жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію