Річний обсяг угод InsurTech досягне $6 млрд

Річний обсяг угод InsurTech досягне $6 млрд

За перше півріччя цей показник перевищив $3 млрд

Річний обсяг угод InsurTech досягне $6 млрд
Фото: pixabay.com

Згідно з прогнозами міжнародної консалтингова компанії Hampleton Partners, що спеціалізується на ринках операцій по злиттю і поглинанню в сфері технологій річний обсяг угод угод InsurTech досягне $6 млрд. Про це повідомляє Укрстрахування.

За перше півріччя цей показник перевищив $3 млрд.

Як йдеться у звіті Hampleton Partners, кількісна динаміка зростання в минулому році склала 27% до 257 угод. За даними компанії, третя частина всього обсягу інвестицій припадає на європейський ринок. Зокрема, інвесторів найбільше цікавлять InsurTech-хаби в Німеччині, Франції та Великобританії.

Засновник Hamoleton Pertners Миро Парізек підкреслив зростаючий інтерес до стартапам, які вже зарекомендували себе на ринку. 

«У цьому швидко зростаючому секторі ми бачимо, що все більше венчурного фінансування спрямовується на операції з більш високою доданою вартістю, які вже показали успіх», – сказав він.

Раніше повідомлялося, що парламент ухвалив в цілому закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Нагадаємо: за оцінками фахівців, близько 5% активів європейських страховиків, обсягом у 250 млрд євро, становлять облігації з фіксованим доходом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті