Захворіло у світі
20,643,028
Померло у світі
749,764
Вилікувалось у світі
12,846,169
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
«Укравтодор» запустить сервіс для перегляду ремонту та стану доріг в режимі онлайн

«Укравтодор» запустить сервіс для перегляду ремонту та стану доріг в режимі онлайн

Він дещо відрізняється від подібних європейських сайтів – має більше деталей

«Укравтодор» запустить сервіс для перегляду ремонту та стану доріг в режимі онлайн
Фото: УНІАН

Державне агентство автомобільних доріг України ( «Укравтодор») запустить онлайн-сервіс для відстеження ремонтних робіт і стану доріг державного значення. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на в.о. глави агентства Славомира Новака.

«Я радий презентувати перший ресурс в Україні, де можемо показати всі види ремонтів, які ми провели за останні три роки. Він трохи відрізняється від подібних європейських сайтів. Зокрема, в нашому більше деталей, ніж у схожому польському ресурсі», – сказав він на прес-конференції в Києві.

За словами Новака, новий сервіс інформує про джерела фінансування ремонту доріг, процедури закупівель та контроль якості робіт (Prozorro, CoST, FIDIC), етапи і статус виконання ремонту, а також фото та відео-звіти зроблених робіт (до і після).

Глава держагентства додав, що надалі сервіс буде доповнений новою інформацією.

«Розробники цього ресурсу отримали завдання до 21 жовтня підготувати електронну карту щодо підготовки доріг до зимового утримання. Ми хочемо, щоб кожен громадянин зміг побачити, яка техніка працює на дорогах», – уточнив він.

Також директор дочірнього підприємства держагентства «Укрдорзв'язок» Вадим Горюшко розповів, що збір інформації проводитимуть без втручання «Укравтодору». За його словами, служби на місцях будуть вносити актуальну інформацію самі.

Горюшко зазначив, що в перспективі в сервіс планують доповнювати інформацію про стан мостів і освітлення на дорогах, наявності медичних установ, електрозаправок, а також передбачити можливість зворотного зв'язку для водіїв.

Крім цього, сервіс міститиме інформацію про стан безпеки руху: оперативні дані про проблемні ділянки, інтенсивність руху, інформацію зі швидкісного режиму, обмеження руху, альтернативних маршрутів і статистику ДТП.

Через півроку буде створений мобільний додаток для водія.

Горюшко розповів, що там будуть зручні геосервіси для планування маршруту з урахуванням діючих обмежень, можливість екстреного виклику допомоги та повідомлення з приводу стану доріг.

Раніше Mind писав, що BRDO розробив Портал моніторингу фінансування будівництва та ремонту доріг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті