Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Глава Disney пішов з правління Apple

Глава Disney пішов з правління Apple

Роберт Айгер прийняв періщення після того, як стало відомо про запуск обома компаніями конкуруючих стримінгових платформ

Глава Disney пішов з правління Apple
Роберт Айгер, СЕО Walt Disney
фото www.flickr.com/photos/minglemediatv

Генеральний директор компанії Walt Disney Роберт Айгер покинув раду директорів Apple після того, як стало відомо про запуск обома компаніями конкуруючих стримінгових платформ. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Зазначається, що Айгер подав у відставку минулого вівторка. Він працює в Walt Disney з 2005 року і увійшов до ради директорів Apple в 2012 році. Айгер знаходився в близьких відносинах з одним із засновників Apple Стівом Джобсом.

Відставка Айгера сталася в день, коли глава Apple Тім Кук назвав ціну щомісячної плати за користування на стрімінговий сервіс Apple TV +, який почне працювати 1 листопада. Передплатники повинні будуть заплатити $4,99. Це б'є по планам розвитку аналогічного сервісу Disney +, підписка на який коштує $6,99 на місяць. Його також запустять в листопаді.

Документи Apple не називають причину відставки Айгера. У заяві компанії його назвали «відданим і далекоглядним виконавчим директором, який став рольовою моделлю для цілого покоління лідерів в бізнесі». Сам Айгер назвав «привілеєм» час, проведений в Apple.

Apple TV + пропонує відчутно нижчу ціну на свій сервіс, ніж конкуренти Disney + і Netflix ($12,99 в місяць). При цьому у Apple немає власних сильних продуктів, які можна було б продавати на своїй платформі ексклюзивно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті