Захворіло у світі
20,092,855
Померло у світі
736,254
Вилікувалось у світі
12,350,879
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Зеленський запросив в Україну кінодіячів з усього світу: «Давайте створювати шедеври разом!»

Зеленський запросив в Україну кінодіячів з усього світу: «Давайте створювати шедеври разом!»

Він назвав переваги такого вибору – чудові локації, висококласні фахівці і належна технічна база для зйомок

Зеленський запросив в Україну кінодіячів з усього світу: 	«Давайте створювати шедеври разом!»

Президент України Володимир Зеленський запросив представників кіногромадськості з усього світу працювати в Україні. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук. 

Глава держави також звернув увагу на переваги такого вибору. Серед них – наявність чудових локацій, висококласних фахівців і належної технічної бази для зйомок.

«Звертаюся до представників світової кіногромадськості. Двері України відкриті для вас. Ми маємо все для того, щоб знімати якісне кіно – і чудові локації, і «прокачаних» фахівців, і належну технічну базу. Давайте створювати шедеври разом!», – зазначив він.

Президент додав, що протягом двох днів, під час яких в Києві проходила 16-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES), у нього було кілька цікавих і важливих зустрічей із зірками світового кіно.

«Вчора говорили зі сценаристом і продюсером вже культового серіалу «Чорнобиль» Крейгом Мезином, ввечері, під час форуму YES мав задоволення поспілкуватися з неперевершеною Робін Райт. Сьогодні зустрівся з уродженкою України Мілою Куніс і актором і продюсером Ештоном Кутчером. З усіма мали плідну розмову про кіно, зокрема про розвиток української кіноіндустрії, а також про шляхи залучення інвестицій в неї, особливо з огляду на те, що наша країна зробила перший вагомий крок до впровадження системи rebates», – написав Зеленський.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті