Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Сноуден хоче залишити Росію та переїхати у Францію

Сноуден хоче залишити Росію та переїхати у Францію

Він наголосив, що не хотів їхати в РФ і опинився там випадково

Сноуден хоче залишити Росію та переїхати у Францію

Колишній контрактник американського Агентства національної безпеки Едвард Сноуден, який зараз живе у Росії, просить президента Франції Еммануеля Макрона надати дозвіл на його переїзд до Франції. Про це він розповів у інтерв’ю французькій радіостанції France Inter.

Раніше Сноуден відзначав, що не хотів їхати в Росію і опинився там випадково. Це сталося, коли він дізнався на пересадці в московському аеропорту, що влада США анулювала його паспорт.

В інтерв'ю газеті The Guardian, яке було присвячене виходу в світ книги його мемуарів, Сноуден розповів подробиці свого життя в Росії. За його словами, він тепер менше боїться за свою безпеку, ніж в перші роки, не приховує обличчя і вільно подорожує Росією. Він підтвердив, що два роки тому одружився з американкою, зареєструвавши своєї шлюб в одному з московських РАГСів.

Нагадаємо: Сноуден втік зі США і з серпня 2013 року живе у добровільному вигнанні у Росії. У період роботи за контрактом в Агентстві національної безпеки США він викрав тисячі секретних документів і в червні 2013 року надав їх у розпорядження кількох засобів масової інформації. Сполучені Штати вимагають видачі Едварда Сноудена, бо звинувачують його у шпигунстві та інших злочинах.

Додамо, що в липні 2016 року Білий дім відхилив петицію про помилування Едварда Сноудена.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті