Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Головний вхід на Франкфуртський автосалон заблокували екоактивісти

Головний вхід на Франкфуртський автосалон заблокували екоактивісти

Вони виступають за перехід на екологічно чисті види транспорту та реалізацію політики захисту клімату

Головний вхід на Франкфуртський автосалон заблокували екоактивісти

Сотні екологічних активістів перекрили головний вхід на Міжнародний автосалон у Франкфурті-на-Майні (IAA). Про це пишуть організатори автосалону на сторінці в соціальній мережі Twitter.

Під час акції протесту в неділю, 15 вересня, демонстранти з плакатами розмістилися на сходах головного входу, таким чином заблокувавши його. Вони вимагають реалізації політики захисту клімату. 

Гасла мітингувальників говорять: «Позбавити автоконцерни влади!» або «Вулицю зайнято – давайте негайно транспортну революцію!», повідомляє агентство новин dpa.

Місцева поліція каже, що акція протесту проходить мирно.

Тим часом організатори автосалону у Франкфурті-на-Майні попросили всіх відвідувачів користуватися іншими входами.

Перед іще одним входом протестують активісти руху Sand im Getriebe, назва якого перекладається дослівно як «Пісок в коробці передач». Представники цього руху пояснили, що дотримуються тактики «мирної блокади» під час проведення автосалону. Вони зібралися тут, аби дати чіткий сигнал проти «руйнівної транспортної системи, яку досі уособлює найбільший у світі автосалон».

Мета активістів – міста без автомобілів, безкоштовний громадський транспорт та розбудова мережі велосипедних доріжок. «Справжні зміни у бік кращого для клімату транспорту можливі лише всупереч прибутковим інтересам автолобістів», – наголошують вони.

Додамо, що протести проти шкідливого впливу автомобілів на довкілля розпочалися  у Франкфурті-на-Майні напередодні – в день відкриття автосалону для відвідувачів.

Організатори підрахували, що 14 вересня в акції взяли участь близько 25 000 осіб. Поліція повідомила про 15 000 протестувальників. Франкфуртський міжнародний автосалон триває з 12 по 22 вересня.

Читайте також матеріал Mind – Новинки Франкфуртського автосалону: VW Golf здорової людини і «навіжений всюдихід» Land Rover Defender.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті