Кабмін назвав пріоритети бюджету-2020

Кабмін назвав пріоритети бюджету-2020

Ними стали обороноздатність, медична та освітня реформи, підтримка малого бізнесу та фермерства

Кабмін назвав пріоритети бюджету-2020
Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук
Фото: УНІАН

Представник Кабінету Міністрів в парламенті Ірина Верещук окреслила основні пріоритети проекту державного бюджету на наступний рік та запросила народних депутатів скласти перелік питань до уряду щодо бюджету від фракцій і обговорити їх із посадовцями Кабміна. Про це Верещук заявила під час засідання погоджувальної ради, передає кореспондент Mind.

«Бюджет сформований на двох базових принципах – реалістичність та збалансованість. Пріоритетами є: укріплення обороноздатності, медична реформа, освітня реформа, підтримка малого та середнього бізнесу та особливо малих та середніх фермерів», – сказала Верещук.

При тому вона закликала депутатів попрацювати над державним бюджетом щоб він був ухвалений вчасно.

Верещук також повідомила, що проект закону про державний бюджет України на 2020 рік планується представити Верховній Раді 20 вересня.

Верещук запропонувала депутатам особисто обговорити з урядом ті питання, які виникають в щодо проекту бюджету.

«Вношу пропозицію від прем’єр-міністра щоб кожна з фракцій та депутатських груп склала та передала мені перелік питань, які потребують обговорення з прем’єр-міністром, міністрами та іншими відповідальними особами з уряду. Відповідно ми організуємо зустрічі з представниками уряду для обговорення питань. Це дозволить пришвидшити процес і зробіть його більш ефективнішим», – повідомила вона.

На цьому тижні парламенту пропонується ухвалити 2 законопроєкти про ратифікацію додаткових угод щодо уникнення подвійного оподаткування (№0004 і №0005).

Крім того парламенту на цьому пленарному тижні  пропонується ухвалити законопроєкт (2104) про внесення змін до Бюджетного кодексу, який направлений на утворення агентства для управління державним боргом.

Парламентарям також буде запропоновано розглянути проєкт закону про внесення змін до Бюджетного кодексу (2144), який пов’язаний  з проектом закону про державний бюджет.

Уряд також пропонує розглянути проєкти законів за якими пропонується внести заміни до чинного законодавства у зв’язку з ратифікацією так званої угоди FATKA з урядом США (2102)   та законопроєкт за яким пропонуються зміни до Податкового кодексу (2103).

Нагадаємо, як повідомляв Mind, 15 вересня уряд подав до парламенту проєкт закону про державний бюджет України на 2020 рік. Проєкт передбачає доходи держбюджету, включаючи трансферти, на 1,079 трлн грн, видатки – 1,17 трлн грн, дефіцит – на рівні 2,09%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло