Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Генасамблея ООН внесла питання України до порядку денного

Генасамблея ООН внесла питання України до порядку денного

На наступній сесії буде розглядатись включити пункт «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України»

Генасамблея ООН внесла питання України до порядку денного
фото www.facebook.com/oleg.nikolenko

Сьогодні, 16 вересня, Генеральна Асамблея ООН внесла питання про ситуацію на  на тимчасово окупованих територіях України» до порядку денного її наступної сесії. Про це у Facebook повідомляє прес-секретар постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

Рішення включити пункт «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України» було підтримано 65 голосами, проти – 17.

«Включення пункту дозволить Україні та міжнародній спільноті «тримати руку на пульсі» ситуації на Донбасі та в Криму, точково обговорювати проблемні питання, а також ініціювати резолюції на підтримку зусиль з мирного врегулювання», – написав Ніколенко.

Нагадаємо: в грудні 2018 року Генасамблея ООН ухвалила ініційовану Україною резолюцію «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, районів Чорного та Азовського морів». У документі підкреслюється, що присутність російських військ в Криму суперечить національному суверенітету і територіальній цілісності України та загрожує безпеці інших держав Європи.

Пізніше в грудні Генасамблея ООН прийняла резолюцію про порушення прав людини на анексованому Росією українському півострові Крим, засудивши, зокрема, «незаконне встановлення Росією законів, юрисдикції і управління» в регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті