В ООН прийняли резолюцію про порушення прав людини в Криму, 27 країн виступили проти (СПИСОК)
Це вже третя ініційована Україною резолюція ООН щодо Криму за останні три роки

Генеральна Асамблея ООН у суботу, 22 грудня, прийняла резолюцію про порушення прав людини на анексованому Росією українському півострові Крим, засудивши, зокрема, «незаконне встановлення Росією законів, юрисдикції і управління» в регіоні.
За документ, запропонований Україною, проголосували 65 країн – учасниць міжнародної організації, повідомляє постійне представництво України в ООН на Facebook.
🔴#ТЕРМІНОВО: Генеральна Асамблея #ООН щойно ухвалила ініційовану Україною резолюцію «Ситуація з правами людини в...
Опубліковано Постійне представництво України при ООН Субота, 22 грудня 2018 р.
«Документ підтверджує неприпустимість захоплення території АР Крим силою, засуджує Росію за політично вмотивовані переслідування громадян України та містить заклик до російської влади звільнити українців, які незаконно утримуються російською стороною», – заявили в посольстві.
Згідно з повідомленням, за проект резолюції проголосували 65 держав, проти – 27, ще 70 делегатів утрималися. Постійне представництво України при ООН у своєму Facebook подає список країн, які голосували проти:
- Вірменія
- Білорусь
- Болівія
- Бурунді
- Камбоджа
- Чад
- Китай
- Коморські острови
- Куба
- КНДР
- Еритрея
- Індія
- Іран
- Казахстан
- Киргизстан
- М'янма
- Нікарагуа
- РФ
- Сербія
- ПАР
- Судан
- Сирія
- Таджикистан
- Уганда
- Узбекистан
- Венесуела
- Зімбабве
З 2016 та 2017 років роках Генасамблея ООН вже приймала аналогічні документи про порушення прав людини в Криму і Севастополі. У резолюціях засуджувалися «утиски прав людини і дискримінаційні заходи з боку російської окупаційної влади» на анексованому півострові.
Нагадаємо: міжнародні організації визнали анексію Криму незаконною і засудили дії Росії, країни Заходу запровадили проти неї економічні санкції.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].