ЄС посилив контроль над експортом зброї

ЄС посилив контроль над експортом зброї

Це допоможе запобігти експорту військової техніки та технологій, які можуть бути використані для міжнародної агресії

ЄС посилив контроль над експортом зброї
фото www.flickr.com/photos/sigfus

Європейський союз посилив свої правила контролю над експортом зброї, а також має намір зміцнити взаємодію країн ЄС в галузі експорту військової техніки та технологій. Про це йдеться в постанові Ради ЄС, передає Інтерфакс-Україна.

У документі наголошується, що зміна «спільної позиції», що діяла з 8 грудня 2008 року, пов'язана з «низкою обставин як на рівні ЄС, так і на міжнародному рівні і появою нових зобов'язань у держав-членів». Зокрема, це вступ в силу Договору про торгівлю зброєю (АТТ) від 24 грудня 2014 року.

«Рада підтверджує, що військова техніка і технології повинні продаватися відповідальним і підзвітним чином, – йдеться в комюніке. – Він підтверджує своє зобов'язання сприяти співробітництву та зближенню в політиці держав-членів, спрямованої на запобігання експорту військової техніки та технологій, які можуть бути використані для внутрішніх репресій або міжнародної агресії, сприяти регіональній нестабільності».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло