Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Tesla патентує батарею нового покоління – дешеву, довговічну і продуктивну

Tesla патентує батарею нового покоління – дешеву, довговічну і продуктивну

Раніше цього місяця автовиробник офіційно анонсував , що збирається запустити власне виробництво акумуляторних елементів

Tesla патентує батарею нового покоління – дешеву, довговічну і продуктивну
фото www.flickr.com/photos/e-connected

Нещодавно вчені, що співпрацюють із Tesla, розповіли про прорив в області довговічних акумуляторів. Тепер компанія опублікувала патент на цю батарею – продуктивну, дешеву і з тривалим терміном служби роботи. Про це повідомляє Hightech.Plus.

Минулого тижня партнер Tesla Джефф Дан і його команда дослідників з Університету Далхаузі в Канаді представили результати тесту нової батареї, якої електромобілю вистачить на 1,6 млн км. Це літій-іонний акумулятор з монокристалічним катодом і вдосконаленим електролітом.

Тепер компанія подала патентну заявку на винахід, співавторами якого значаться Джефф Дан і його колеги. Він виглядає настільки схожим на попередню розробку, що є всі підстави вважати, що мова йде про той самий акумулятор. Зокрема, тут використовуються катоди з монокристалічного матеріалу NMC532, який добре зарекомендував себе з точки зору надійності, зокрема і тому, що їх зерно більше зерна стандартного матеріалу для катодів нікелю-магнію-кобальту, повідомляє видання.

Серед особливостей нового винаходу – дві присадки для електроліту, які підвищують продуктивність і термін служби літій-іонної батареї, а також здешевлюють виробництво в порівнянні з технологіями, в яких застосовують більше двох присадок.

Також в патенті описані катоди і аноди, оптимально відповідні для описаного електроліту. За рахунок цього і досягається більш ефективна робота акумулятора.

Нагадаємо: раніше цього місяця Ілон Маск вперше офіційно заявив, що Tesla збирається запустити власне виробництво акумуляторних елементів. Зараз компанія закуповує їх у Panasonic.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті