Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Пристайко пояснив, чому Аваков залишився попри низку серйозних підозр

Пристайко пояснив, чому Аваков залишився попри низку серйозних підозр

За його словами, президент залишив міністра внутрішніх справ «завдяки його компетентності під час проведення успішної реформи поліції»

Цей матеріал також доступний російською
Пристайко пояснив, чому Аваков залишився попри низку серйозних підозр
Арсен Аваков
фото www.flickr.com/photos/145419648@N06

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко говорить, що президент Володимир Зеленський залишив Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ завдяки його компетентності під час проведення успішної реформи поліції.  Про це він повідомив в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt.

Журналісти поцікавились, чому президент залишив саме міністра внутрішніх справ, «хоч і існує серйозна підозра у його зв’язках з олігархами і праворадикальними об’єднаннями».

«Зеленський хоче не просто замінити керівну ланку заради заміни. Він також цінує перевірену компетентність, яку Аваков проявив під час успішного проведення дуже складної реформи поліції. Для В. Зеленського це рішення не було простим, але він вибудував чітку стратегію щодо свого ставлення до членів уряду», – наголосив Пристайко.

Його також запитали чи означає зловживання владою те,що у Зеленського є більшість в парламенті,а більшість депутатів його нової партії не мають політичного досвіду.

«У нас є абсолютна більшість, але це не дві третіх парламенту, необхідних для зміни Конституції. Інституційні стримування та противаги політичної системи лишаються незмінними. До речі, в українському контексті, в якому олігархи постійно втручалися у процес прийняття політичних рішень, також є щось на кшталт нелегітимних стримувань і противаг, які часто спонукають уряди до нездатності працювати. Зараз мова йде про побудову ефективної системи управління, яка звільняє від контролю економічної влади та інших груп інтересів», – пояснив Пристайко.

Нагадаємо: раніше голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що Арсен Аваков залишається на посаді міністра внутрішніх справ тимчасово під «персональну відповідальність» президента України Володимира Зеленського.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті