Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Huawei інвестує $1,5 млрд в свою програму для розробників

Huawei інвестує $1,5 млрд в свою програму для розробників

Техногігант має на меті створити відкриту екосистему на ринку комп'ютерних обчислень

Huawei інвестує $1,5 млрд в свою програму для розробників
фото www.flickr.com/photos/aedsc67

У найближчі п'ять років компанія Huawei додатково інвестує $ 1,5 млрд у свою програму для розробників. Про це розповів заступник голови компанії Кен Ху на виставці HUAWEI CONNECT 2019 Шанхаї, передає CNBC.

За його словами, мета інвестиції – в тому, щоб розширити програму підтримки 5 млн розробників по всьому світу і створити відкриту екосистему на ринку комп'ютерних обчислень.

Техногігант вперше анонсував свою програму в 2015 році. З того часу компанія заявила,що підтримує понад 1,3 млн розробників і 14 000 незалежних постачальників програмного забезпечення по усьому світу.

«Майбутнє обчислювальної техніки – це величезний ринок вартістю понад $2 трлн,- сказав Ху.- Ми продовжуватимемо інвестувати».

Анонсована сума в $1,5 млрд буде направлена на розвиток галузі загалом, а не лише на власне програмне та апаратне забезпечення.

Ху оголосив, що цей крок є частиною більш широкої стратегії компанії, яка включає в себе інвестиції у фундаментальні дослідження своїх продуктів для підтримки нових технологій, таких як штучний інтелект. Huawei також заявила, що зробить своє обладнання більш доступним для своїх клієнтів та партнерів.

Нагадаємо: китайський телекомунікаційний гігант Huawei вперше з’явиться на ринку публічного розміщення облігації КНР. Компанія має намір випустити два транші облігацій на суму 3 млрд юанів кожен ($422 млн).

На початку вересня Huawei заявила, що сумарно компанія отримала понад 50 комерційних контрактів на поставку обладнання 5G. Також вона повідомила, що відвантажила понад 200 000 базових станцій 5G, що свідчить про те, що китайський телекомунікаційний гігант зайняв дві третини світового ринку 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті