Захворіло у світі
6,318,040
Померло у світі
376,885
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
Airbus отримав доступ до засекречених даних закупівель збройних сил Німеччини

Airbus отримав доступ до засекречених даних закупівель збройних сил Німеччини

Навколо концерну може розгорітися шпигунський скандал

Airbus отримав доступ до засекречених даних закупівель збройних сил Німеччини
фото www.flickr.com/photos/erwyn

Європейський авіаконцерн Airbus може виявитися втягнутим в шпигунський скандал. Його представники  повідомили німецькій владі про можливу неправомірну поведінку декількох співробітників. Їх дії були пов'язані із закупівельними документами німецької сторони, додали в Airbus, передає DW.

Концерн підкреслив, що вже проводить внутрішню перевірку і в повній мірі співпрацює з відповідними відомствами. Airbus поінформував про те, що трапилося прокуратуру Мюнхена.

За інформацією видання Bild, в розпорядженні співробітників Airbus виявилися засекречені документи, пов'язані з планами закупівель збройних сил Німеччини. Близько 20 осіб тимчасово відсторонені від виконання своїх обов'язків, пише видання.

За даними видання, прокуратура в Мюнхені в рамках розпочатого розслідування вилучила частину документів і комп'ютерів. Крім того, один з представників бундесверу притягнутий до дисциплінарної відповідальності.

Представник міністерства оборони заявив, що бундесвер проінформований про те, що трапилося і відповідні служби проводять розслідування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті