Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
«Датагруп» побудувала канали зв'язку для великої мережі супермаркетів електроніки по всій території України
Новини компаній

«Датагруп» побудувала канали зв'язку для великої мережі супермаркетів електроніки по всій території України

Компанія успішно реалізувала проект і протягом трьох місяців побудувала канали передачі даних на базі мультисервісної технології MPLS, об'єднавши в єдину корпоративну мережу понад 130 точок великого ритейлера електроніки

Этот материал также доступен на русском
«Датагруп» побудувала канали зв'язку для великої мережі супермаркетів електроніки по всій території України

Компанія «Датагруп» стала основним партнером із телеком-послуг для однієї з найбільших мереж супермаркетів побутової техніки – «Ельдорадо» – за результатами тендера у травні 2019 року. Компанія успішно реалізувала проект і протягом трьох місяців побудувала канали передачі даних на базі мультисервісної технології MPLS, об'єднавши в єдину корпоративну мережу понад 130 точок компанії: офіси й магазини «Ельдорадо» по всій Україні.

У межах проекту перед фахівцями «Ельдорадо» і «Датагруп» стояло завдання забезпечити максимальне підключення точок у мережі, щоб мінімізувати підключення через партнерів і таким чином забезпечити максимальну якість наданої послуги. Завдяки широкому волоконно-оптичному покриттю компанії «Датагруп» по всій Україні проект вдалося реалізувати згідно з озвученими термінами, забезпечивши магазини та офіси послугами зв'язку та супутніми сервісами у всіх точках й тим самим мінімізувати падіння каналів, зменшити простої та забезпечити єдиний рівень SLA. Реалізація проекту допомогла поліпшити комунікацію між регіональними та центральними офісами, з'явилася єдина точка входу для моніторингу й обслуговування роботи мережі всієї компанії «Ельдорадо».

«Проект з «Ельдорадо» цікавий тим, що в ньому були задіяні й наша перевага щодо покриття волоконно-оптичної мережі, і наш підхід до створення комплексних сервісів, що мають потенціал для розвитку проектів. Саме поєднання цих факторів стало вирішальним для нашої перемоги в непростому тендері та подальшої реалізації згідно із затвердженим графіком»коментує Ірина Близнюк, директор департаменту корпоративних продажів «Датагруп».

«Найбільша національна мережа «Ельдорадо» завжди перебуває в процесі постійного вдосконалення бізнес-процесів і якості сервісів, що надаються клієнтам. IT-технології дозволяють задовольнити найсміливіші запити бізнесу, а роль IT у процесі цифрової трансформації складно переоцінити. У процесі впровадження нових сервісів ми зіткнулися з необхідністю перегляду складових інфраструктури, в тому числі й критеріїв, які висуваються до каналів передачі даних, – коментує Павло Берьозін, директор департаменту інформаційних технологій «Ельдорадо». – У зв'язку з цим був ініційований проект з амбітними цілями: у термін до одного кварталу побудувати єдину корпоративну мережу для торгових об'єктів і офісів «Ельдорадо» по всій території України. Завдяки співпраці з «Датагруп» і високому професіоналізму проектної команди компанія «Ельдорадо» успішно завершила проект. У результаті був збільшений фактичний SLA доступності сервісів, скорочені на 30% операційні витрати з послуг мережевої інфраструктури, побудована єдина мережа каналів передачі даних за технологією MPLS».

«Компанія «Датагруп» запропонувала якісно новий рівень SLA 99,5% по всій території України на послуги передачі даних. Використання технології VPN дозволило також поліпшити якісні параметри каналу – гарантовану ширину пропускання, низькі затримки та підвищити безпеку даних, що передаються.

Швидкість реакції на інциденти, що виникають, якість їх вирішення службою підтримки провайдера істотно виросли. При цьому співробітники відділу адміністрування можуть більше часу приділяти розвитку інфраструктури, ніж підтримці наявних систем», – коментує Микола Козир, керівник відділу адміністрування «Ельдорадо».

Довідка про компанію «Датагруп»:

«Датагруп» – всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому, лідер у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв'язку. Також компанія посідає лідируючі позиції на ринку телекомунікацій для великого бізнесу – 92% українських банків є клієнтами «Датагруп». Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення та відеоспостереження, а також хмарний сервіс від Microsoft і захист від DDos-атак.

Довідка про компанію «Ельдорадо»:

«Ельдорадо» – роздрібна мережа електроніки та побутової техніки. Станом на 2019 рік відкрито понад 130 магазинів Eldorado в 60 містах по всій Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті