Захворіло у світі
6,900,011
Померло у світі
399,854
Вилікувалось у світі
3,088,432
Захворіло в Україні
26,999
Померло в Україні
788
Вилікувалось в Україні
12,054
НАБУ відкрило три провадження щодо неправдивого декларування Смолієм – ЗМІ

НАБУ відкрило три провадження щодо неправдивого декларування Смолієм – ЗМІ

Загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2015, 2016 та 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн та понад 3,2 млн грн відповідно

НАБУ відкрило три провадження щодо неправдивого декларування Смолієм – ЗМІ
Яків Смолій
Фото: УНІАН

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрило три провадження за фактом декларування недостовірної інформації головою Національного банку (НБУ) Яковом Смолієм. Про це повідомляє Українська правда.

«Зареєстровані три провадження. Вони відкриті на підставі обґрунтованих висновків НАЗК, які ми надіслали до НАБУ. Вони стосуються недостовірного декларування» – прокоментував керівник прес-служби Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Свириденко.

За цого словами, слідчі НАБУ запросили додаткові відомості, які стосуються декларацій, і станом на сьогодні вже отримали від НАЗК доступ до декларацій Смолія.

НАЗК під час перевірки встановило, що Смолій у деклараціях за 2015, 2016 та 2017 роки вказав недостовірні відомості про вартість частки у трьох нежитлових приміщеннях, дохід, нарахований йому та дружині у вигляді процентів, не повідомив про наявність у дружини корпоративних прав.

Також голова НБУ не відобразив інформацію про низку земельних ділянок, які належать йому, та про кошти на банківських рахунках.

Загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2015, 2016 та 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн та понад 3,2 млн грн відповідно.  

Нагадаємо: у травні цього року НАЗК внесло припис голові Національного банку Якову Смолію про порушення вимог антикорупційного законодавства. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті