Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
FONDY: від маленького стартапу до глобального гравця на фінансовому ринку
Реклама

FONDY: від маленького стартапу до глобального гравця на фінансовому ринку

Універсальна платіжна платформа легко адаптується під потреби будь-якого бізнесу

Цей матеріал також доступний російською
FONDY: від маленького стартапу до глобального гравця на фінансовому ринку

FONDY – міжнародна платіжна платформа, яка виросла з маленького стартапу в 2014 році до глобального гравця на фінансовому ринку з офісами в Києві, Великобританії, Ірландії, Польщі, Словаччині. Зараз сервісами FONDY користуються понад 8000 бізнесів у всьому світі.

Платіжний сервіс легко адаптується під потреби будь-якого бізнесу – від приватного підприємця до великої корпорації. А підтримка понад 100 валют і європейських інтернет-банкінгів дозволяє розширювати бізнес, продавати свої товари та послуги на зарубіжних ринках.

Чому обирають FONDY

  • Приймаємо платежі у всіх країнах у 100 валютах;
  • Широкий перелік платіжних методів: кредитні карти, локальні платіжні засоби, інтернет-банки;
  • Підтримка зворотних платежів – регулярних списань із картки клієнта для сервісів, що працюють за передплатою;
  • Система холду – заморозка грошей на картці клієнта на строк до 25 днів із можливістю списання або повернення в 1 клік;
  • Токенізація – автоматичне заповнення реквізитів картки клієнта при повторному вході;
  • Система ролей – можливість створення користувачів із різними правами доступу до особистого кабінету;
  • Максимальний рівень безпеки: три рівня антифрод-захисту, SSL / TLS шифрування, технологія 3D Secure;
  • Детальна аналітика по платежах і виставленими рахунками, формування кастомізованих звітів в особистому кабінеті користувача;
  • Підтримка інтеграції з онлайн-касами (для регіону Росія).

Платіжні методи, які підтримуються

Банківські картки

Альтернативні платіжні методи

Інтернет-банкінги

Можливості та переваги платформи

Легко почати

Швидкий і дружній онбординг – одна з ключових переваг FONDY. Вам достатньо зареєструватися в особистому кабінеті платформи, ввести платіжні дані, підписати електронний договір і пройти експрес-аудит сайту нашими фахівцями.

FONDY

Процедура займає від 1 години до 2-х днів. Після чого можна приймати платежі від клієнтів, формувати онлайн-інвойси в особистому кабінеті і займатися розвитком бізнесу.

Безпека платежів

Для забезпечення високого рівня безпеки та доступності платформи, ми розмістили її в хмарному сервісі, який відповідає десятку стандартів безпеки, має захист від DDoS-атак і гарантує відсутність фізичного доступу сторонніх осіб і організацій до даних і устаткування.

FONDY

Щороку ми проходимо сертифікацію PCI DSS. Також ми розробили й постійно оновлюємо власну систему антифроду, що складається з трьох рівнів: бар'єрного, аналітичного, постоператорського. Це означає, що в шахраїв немає жодного шансу.

Турбота про клієнта

При першій оплаті клієнт вводить дані картки та вибирає улюблений спосіб оплати, платформа збереже їх в зашифрованому вигляді. Всі наступні оплати будуть проходити для ваших клієнтів в 1 клік, без необхідності вводити будь-які дані й заповнювати поля. Така турбота знімає зайві бар'єри при покупці, клієнтам не доведеться шукати картку або згадувати CVV-код.

FONDY

Для тих, хто регулярно купує товари або сервіси по підписці, в FONDY, можна налаштувати періодичне списання грошей з карти (рахунки) раз на тиждень/місяць /рік за допомогою календаря платежів. Клієнту не потрібно морочитися з повторними оплатами, а ви завжди будете отримувати гроші вчасно.

Гнучкі можливості при роботі з платежами

Буває так, що клієнт оплатив замовлення, а товару не виявилося на складі. Продавець потрапляє в незручну ситуацію. Для таких випадків FONDY пропонує механізм холду – заморозки грошей на рахунку клієнта на деякий час. Якщо товару не виявилося, можна в 1 клік повернути гроші назад клієнту.

Випадків, коли потрібно перевірити платоспроможність клієнта або заморозити на його рахунку певну суму, може бути безліч. Часто холд використовують сервіси прокату авто, готелі, служби доставки, сервіси таксі.

Мобільні платежі

FONDY повністю оптимізована для використання на смартфонах, планшетах, ноутбуках, десктопах, телевізорах. Вашим клієнтам буде комфортно здійснювати покупки з будь-якого пристрою.

FONDY

Також ми подбали про продавців, вони можуть отримати доступ до особистого кабінету через веб-інтерфейс або зручний мобільний додаток для Android та iOS. З програми можна переглядати статистику, формувати інвойси, працювати з платежами.

Smart-аналітика

Ми допомагаємо продавцям краще пізнати своїх клієнтів. Вбудована система аналітики дозволяє в режимі реального часу відслідковувати статус за всіма платежами, бачити на якому етапі покупки знаходиться кожен клієнт.

Також система дає аналітику по клієнтам, показуючи, якими способами найчастіше роблять оплату, з яких пристроїв, країн і в якій валюті. Отримані дані можна переглядати в особистому кабінеті FONDY або перетворювати у звіти та зберігати на комп'ютері.

Тарифи

Тільки комісія з оплати. Оплату комісії можливо налаштувати на себе або перекласти на клієнта.

Переглянути актуальні тарифи на сайті FONDY

FAQ

Деякі відповіді ви можете знайти тут FAQ

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті