MindBrand

FONDY

Універсальна Платіжна Платформа
Сайт компанії: https://fondy.ua

Автори компанії FONDY

Всі матеріали компанії FONDY

Про компанію FONDY

FONDY – міжнародна платіжна платформа, яка виросла з маленького стартапу в 2014-му році до глобального гравця на фінансовому ринку, з офісами у Києві, Великобританії, Ірландії, Польщі, Словаччині Зараз сервісами FONDY користуються більше 8000 бізнесів в усьому світі.

Платіжний сервіс легко адаптується під потреби будь-якого бізнесу – від приватного підприємця до великої корпорації. А підтримка більше 100 валют і європейських інтернет-банкінгів дозволяє розширювати бізнес, продавати свої товари та послуги на зарубіжних ринках.

Структура власності FONDY

Засновниця платформи: Валерія Вагоровська
Технічний директор: Максим Козенко

Суть бізнесу FONDY

FinTech компанія FONDY – розробник сервісу, за допомогою якого будь-який підприємець може додати на свій сайт або у мобільний додаток функцію прийому онлайн-оплат від клієнтів за допомогою банківських карт, інтернет-банкінгів, мобільних гаманців (Google Pay, Apple Pay).

Підключившись до платіжної платформі FONDY, підприємці економлять час, швидше отримують оплати від клієнтів і виводять свій бізнес на міжнародні ринки, завдяки можливості приймати оплати зі всього світу.