Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
У пошуках інопланетян: штурм «Зони 51» (відеотрансляція)

У пошуках інопланетян: штурм «Зони 51» (відеотрансляція)

Поки що інопланетян не виявлено, але хтозна, як розвиватимуться події

У пошуках інопланетян: штурм «Зони 51» (відеотрансляція)
Фото: twitter.com/TheRealFunyuns/

На вечір пятниці 20 вересня заплановано штурм війскової бази в США «Зона 51».

В соцмережі зʼявилася група ентузіастів, які вирішили атакувати базу, щоб «знайти істину». Побачити прибульців запропонував цього літа студент з Каліфорнії Метті Робертс, його пропозиція миттю розлетілася по інтернету. Секрет затії простий: ніяка система охорони не зможе зупинити натовп.

«Вони не зможуть зупинити нас всіх!» – девіз спільноти однодумців.

На заклик відгукнулися понад 3 млн людей, мережу наповнили меми про штурм. Однак військово-повітряні сили США попередили: при спробі вторгнення вони відкриють вогонь на ураження.

«Зона 51» – легендарна військова база в штаті Невада. Вважається, що саме там сховані докази існування інопланетян.

 Об’єкт суворо засекречений, влада визнала його існування чише в 2013 році. На рідкісних знімках бази можна помітити невеликі будівлі, ангри і висохлі озера. Територія навколо бази належить державі. Гірські хреби приховують базу від сторонніх очей, а повітряний простір закритий для польотів цивільних літаків.

До зони заборонено наближатися, вести відео і фотозйомку. За офіційною версією, тут розробляються літальні апарати і системи озброєнь нового типу. Відомо, що саме на цій базі випробовували літак U-2 і винищувач-невидимку F-117.

Польоти давних літаючих об’єктів у цьому пустельному районі породили масу чуток про НЛО.

Конспірологи стверджують, що на цій базі тримають прибульців і ставлять над ними досліди, а їх розбиті кораблі використовують для розробки нових технологій.

Зокрема, джерелами походження таких чуток стали такі авторитетні джерела, як серіали «X-Files», «Сімпсони» й «Футурама».

У 1980-х роках Роберт Лазар заявив, що на базі зберігаються інопланетні кораблі. Він стверджував, що сам працював на цій базі. Але доказів існування цих кораблів так і не надав.

Досі точно невідомо, чим саме зайняті військові на цій секретній території.

Як на масовій істерії заробляють жителі довколишніх населених пунктів, ми писали в матеріалі ««Штурмуємо Зону 51»: як сторінка у Facebook зробила популярним містечко з 50 жителями».

Ну а про те, як ситуацією навколо пошуку прибульців скористалися меркетологи – в статті ««Мемомаркетинг»: як бренди використовують мем «Зони 51» для просування своїх товарів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті