Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Walmart більше не буде продавати електронні сигарети

Walmart більше не буде продавати електронні сигарети

Деякі експерти вказують на потенційну загрозу для здоровʼя від електронних сигарет

Walmart більше не буде продавати електронні сигарети
фото www.flickr.com/photos/vaping360

Найбільша американська мережа супермаркетів Walmart планує припинити продаж електронних сигарет після реалізації поточної партії, повідомляє Yahoo Finance з посиланням на повідомлення компанії.

«Зважаючи на зростаючу складність федерального і місцевого законодавства (з питання продажу цих товарів), а також невизначеність щодо електронних сигарет, ми плануємо припинити продаж електронних засобів, повʼязаних з нікотином, в усіх точках Walmart і Sam's Club в США», –  йдеться в повідомленні.

За їх словами, торгівля даними видами товарів буде повністю припинена після того, як вони розпродадуть поточні запаси.

У травні рітейлер Big Box у всіх магазинах США добровільно підвищив вік для покупки тютюнових виробів, включаючи електронні сигарети, до 21 року. У той час Walmart заявив, що також планує припинити продаж електронних систем доставки нікотину зі смаком фруктів і десертів (ENDS), відомих як електронні сигарети.

Нагадаємо, 19 вересня відразу три великих американських медіахолдинги CBS, Viacom і WarnerMedia заявили про відмову від реклами електронних сигарет через повідомлення про потенційну загрозу для здоров'я, яку створюють електронні сигарети.

З 28 червня по 6 вересня на території США було зареєстровано понад 450 випадків невідомого захворювання легенів, яке може бути пов'язане з використанням електронних сигарет.

Тим часом Індія взагалі заборонила електронні сигарети, порушникам загрожує ув’язнення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті