Індія заборонила електронні сигарети

Індія заборонила електронні сигарети

Порушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 1 року і штраф до $1400

Этот материал также доступен на русском языке
Індія заборонила електронні сигарети
Фото: atn.ua

У межах масштабної ініціативи в галузі охорони здоров’я і оздоровлення Кабінет міністрів Індії заборонив електронні або аерозольні сигарети (виробництво, імпорт, експорт, зберігання та рекламу). Про це йдеться в повідомленні  Міністерства охорони здоров’я і підтримки сім’ї країни.

Влада Індії занепокоєна тим, що захоплення електронними сигаретами набрало обсягів епідемії, особливо серед молоді. Крім того, до складу цих сигарет входить нікотин, який викликає звикання.

«Ці нові продукти мають привабливий зовнішній вигляд і різноманітні смаки, і їх використання збільшилося в геометричній прогресії і набрало масштаби епідемії в розвинутих країнах, особливо серед молоді та дітей», – йдеться в повідомленні.

Тепер у другій за кількістю курців країні за виробництво, імпорт, експорт, транспортування, продаж (включаючи онлайн-продаж), поширення, зберігання та рекламу (включаючи онлайн-рекламу) передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 1 року і штраф до $1400, причому обидва заходи можуть бути застосовані одночасно. У разі повторного порушення строк збільшується до трьох років, а штраф – до $7000.

Власники наявних запасів на момент набрання указом чинності мають здати їх в найближчу поліцейську дільницю.

Нагадаємо: раніше цього місяця Дональд Трамп заявив, що в країні є проблеми з вейпінгом, тому його адміністрація має намір заборонити ароматизовані електронні сигарети після того, як було зафіксовано декілька смертей, пов’язаних із ними.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті