Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Коломойський: переговорів з владою щодо ПриватБанку немає, але «пошуки компромісу» потрібні

Коломойський: переговорів з владою щодо ПриватБанку немає, але «пошуки компромісу» потрібні

Олігарх висловив готовність відмовитися від своїх претензій, але за відповідних умов

Коломойський: переговорів з владою щодо ПриватБанку немає, але «пошуки компромісу» потрібні

Колишній акціонер ПриватБанку, олігарх Ігор Коломойський заявив, що не обговорює із представниками чинної влади ситуацію щодо свого колишнього банку. Про це він заявив у ефірі каналу «Україна».

«Я це читаю тільки в пресі. Ніяких реальних переговорів, консультацій не ведеться. Компроміс колись потрібен, тому що ми від нового власника акцій ПриватБанку не відстанемо», – сказав він.

Коломойський також підтвердив готовність відмовитися від своїх претензій, але натякнув, що згоден на це за відповідних умов.

«Нас цікавить ПриватБанк, але, якщо цей процес врегулювання велика складність і це може викликати якусь турбулентність на фінансовому ринку, то нічого страшного, ми можемо відмовитися від цього. Все продається і все купується в бізнесі», – додав олігарх.

Коломойський зауважив, що «чекає на чесний судовий процес» і висловив впевненість, що після судів держава почне пошуки компромісу з колишніми акціонерами.

«Я думаю, все стане на свої місця, і держава, напевно, прийде до того, що треба з колишніми власниками шукати компроміс, тому що воно їх, зі своєї волі чи волі недобросовісних чиновників, пограбувало, позбавило особистої власності», – відзначив він.

За словами олігарха, в нього «немає питань» до чинного голови Ради національної безпеки і оборони Олександра Данилюка, який був міністром фінансів у період націоналізації ПриватБанку.

Нагадаємо: 17 вересня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заперечив перемовини з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку, коментуючи власне інтерв’ю в британському виданні Financial Times.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті