Google інвестує 3 млрд євро в будівництво «зелених» дата-центрів в Європі

Google інвестує 3 млрд євро в будівництво «зелених» дата-центрів в Європі

Ці центри працюватимуть на безвуглецевому паливі

Google інвестує 3 млрд євро в будівництво «зелених» дата-центрів в Європі
фото www.flickr.com/photos/nbhattac/

Google оголосила, що інвестує 3 млрд євро ($3,3 млрд) в розширення мережі своїх центрів обробки даних  Європі. Крім того, компанія пообіцяла, що ці дата-центри буду екологічно чистими. Про це повідомляє TechCrunch.

Ці нові інвестиції є додатковими  до $7 млрд, які технологічний гігант інвестував з 2007 року в ЄС.

У своєму блозі, в якому було оголошено про нові інвестиції, генеральний директор Сундар Пічаї дав зрозуміти, що компанія зосереджена на роботі цих центрів обробки даних на безвуглецевому паливі.

Із 3 млрд євро, які компанія планує розширити, вона планує інвестувати 600 млн євро на розширення своєї присутності в Хаміні, Фінляндія. За словами Пічаї, цей дата-центр «служитиме зразком стійкості і енергоефективності для всіх наших центрів обробки даних».

На зустрічі з прем'єр-міністром Фінляндії Антті Рінне, Пічаї заявив, що подальші інвестиції забезпечать 13 000 робочих місць на повний робочий день в ЄС.

Раніше цього тижня компанія уже оголосила про 18 нових угод  щодо відновлювальних джерел енергії в США, Південній Америці та Європі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло