Коти за активність: monobank додав розділ «Нагороди»

Коти за активність: monobank додав розділ «Нагороди»

Клієнти користуючись додатком і картою, можуть заробляти нагороди за активність

Коти за активність: monobank додав розділ «Нагороди»
Фото Facebook Monobank

Monobank запустив розділ «нагороди», де клієнти користуючись додатком і картою, можуть заробляти нагороди за активність. Про це повідомляє співзасновник monobank Олег Гороховський в Telegram.

Нагороди – це анімовані картинки з котом. За словами Гороховського, деякі відкрити легко, а « заради якихось доведеться сильно попітніти». Перші п'ять клієнтів, які зберуть всю колекцію отримають залізні карти.

Відзначається, що для вирівнювання шансів учасників, відлік прогресу в день запуску розділу у всіх починається з нуля – зверху при вході в розділ світиться місце в турнірній таблиці, якщо учасник не гірше 75% інших учасників.

Знайти розділ можна свайпом вправо на головному вікні додатку. Відзначається, що якщо користувачеві цей розділ не потрібен, його можна відключити в розділі «Ще».

Monobank заснували колишні топ-менеджери ПриватБанку Олег Гороховський, Дмитро Дубілет і Михайло Рогальський в січні 2017 року. До жовтня-2017 Monobank випустив першу тисячу кредитних карт, в лютому 2018 го почав залучати гривневі депозити.

В даний час у додатки мобільного банку є один банк-партнер – Універсал Банк (входить до групи ТАС). Загальна кількість клієнтів Monobank перевищує 1 млн.

Нещодавно monobank отримав ліцензію у Британії. Продукт, що планується запустити у Британії схожий на Monobank, продавати його буде кіт на ім’я Кoto.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло