Monobank отримав ліцензію у Британії

Monobank отримав ліцензію у Британії

Через декілька тижнів планується запустити бета-версію Koto - аналогу Monobank

Monobank отримав ліцензію у Британії
Фото: Facebook/Monobank

Monobank збирається запустити Koto ( аналог Monobank) у Британії. Через декілька тижнів планується запустити бета-версію. Про це на своєму телеграм каналі написав один із засновників Monobank Дмитро Дубілет. 

Компанія отримала ліцензію від британського регулятора FCA.

«Я вам не можу передати наших почуттів. Над отриманням цієї ліцензії ми працювали останні півтора роки. Британська влада під мікроскопом вивчали нашу репутацію, наш продукт, наші технології, системи ІТ-безпеки…» – написав Дубілет.

Продукт, що планується запустити у Британії схожий на Monobank, продавати його буде кіт на ім’я  Koto.

Зараз відбуваються останні етапи підготовки перед запуском, також компанія готується до переговорів з венчурними фондами та іншими потенційними інвесторами для проведення раунду інвестицій.

«Додам, що Україна та Monobank залишаються для нас пріоритетом. Нові фічі та продукти в Україна ми будемо запусками з тим самим темпом. Більше того, деякі штуки, які ми розробили спеціально для Британії, ми будемо переносити в Україну»,- відмітив Дубілет.

Після Британії компанія планує запустити проекти й в нових країнах.

Дубілет у інтерв'ю в кінці березня 2019 року, зазначив, що Koto не зможе збирати депозити, через те що на першому етапі у компанії не буде повноцінної банківської ліцензії. Крім того, у Британії нижче комісія, яку отримує банк, коли його карткою розплачуються в магазинах, а це означає, що в Британії програма кешбеку буде відмінною від української.

Нагадаємо: міжнародна платіжна система Mastercard у травні 2019 року інвестувала гроші в британський аналог Monobank – сервіс Koto.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло