Рябошапка звільнив двох заступників Генпрокурора

Рябошапка звільнив двох заступників Генпрокурора

Йдеться про Сергія Кізя та Юрія Столярчука

Рябошапка звільнив двох заступників Генпрокурора
Руслан Рябошапка
Фото: УНІАН

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив двох заступників Генпрокурора Сергія Кізя та Юрія Столярчука. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

«У зв’язку зі вступом в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 25 вересня 2019 року підписав накази про звільнення з посад заступників Генерального прокурора Сергія Кізя та Юрія Столярчука», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: раніше Генеральним прокурором звільнено заступника Генерального прокурора – Головноговійськового прокурора Анатолія Матіоса, замість нього було призначено Віктора Чумака.

Пізніше Рябошапка звільнив з посад прокурорів трьох областей, підписав накази про звільнення з посад прокурорів Вінницької, Житомирської, Одеської та Черкаської областей.

Також було звільнено прокурорів Волинської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської областей.після того як  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло