Рябошапка призначив Головного військового прокурора

Рябошапка призначив Головного військового прокурора

Ним став Віктор Чумак

Рябошапка призначив Головного військового прокурора
Віктор Чумак
Фото: УНІАН

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, сьогодні, 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака Головним військовим прокурором. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Раніше, 10 вересня 2019 року, Президент Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на вказану посаду.

Віктор Чумак у 1995 році закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році – очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.

У 2004-2009 роках працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

Віктор Чумак був народним депутатом України VII-го та VIII-го скликань.

З 2012 року працював на посаді Голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а з 2014 року – Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Нагадаємо: нещодавно Рябошапка підписав наказ про призначення Віталія Каська першим заступником Генпрокурора.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло