Jaguar призупинить роботу трьох заводів через Brexit

Jaguar призупинить роботу трьох заводів через Brexit

Так компанія хоче захиститися від можливих перебоїв у поставках

Jaguar призупинить роботу трьох заводів через Brexit
jaguar.ua

Британський виробник автомобілів преміум-класу Jaguar Land Rover призупинить роботу трьох заводів у Великобританії в перший тиждень листопада для того, щоб захиститися від можливих перебоїв у поставках після завершення виходу країни зі складу Євросоюзу в разі «жорсткого» сценарію ( без укладення торгової угоди), передає FinMarket.

Як заявив головний виконавчий директор автовиробника Ральф Шпет, функціонування підприємств буде перервано в будь-якому випадку – чи буде продовжено крайній термін Brexit довше за 31 жовтня чи ні.

«Мені потрібно 20 млн запчастин на добу, і це означає наявність зобов'язань перед постачальниками, я повинен мати кожну деталь в наявності і мати її вчасно. Якщо у мене немає запчастин, я не можу зібрати автомобіль», – сказав він.

На три заводи JLR в сукупності припадає приблизно третина з 1,5 млн автомобілів, які були випущені в Британії в 2018 році.

Про припинення роботи своїх британських підприємств на один день – 1 листопада – раніше заявили також німецька BMW і японська Toyota.

Нагадаємо, у рейтингу світових фінансових центрів позиції Лондона слабшають через невизначеність стосовно Brexit.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло