Ви маєте допомагати слабшим, якщо на них нападають, як у випадку з Україною – Туск
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ви маєте допомагати слабшим, якщо на них нападають, як у випадку з Україною – Туск

У своїй прощальній промові він згадав єдину третю країну – Україну

Ви маєте допомагати слабшим, якщо на них нападають, як у випадку з Україною – Туск
Дональд Туск
фото www.flickr.com/photos/cor-photos/37358039570

Президент Європейської Ради Дональд Туск у своїй прощальній промові на цій посаді, яку він виголосив на 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, згадав єдину третю країну – Україну – в контексті допомоги слабким, яких атакували сильніші. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Щоб захистити верховенство права, ви дійсно повинні визнати, що закон повинен бути вище влади ... Якщо ви хочете слідувати принципам міжнародної солідарності, ви завжди повинні допомагати слабким, якщо на них нападають сильні і безжальні. Як, наприклад, у випадку з Україною», – сказав він.

Крім того, президент Європейської Ради вважає, що для захисту правди недостатньо звинувачувати інших в пропаганді фейкових новин.

«Чесно кажучи, буде досить просто перестати брехати. Сьогодні дуже багато політиків використовують брехню як постійний метод підтримки влади», – переконаний Туск.

Він також упевнений, що недостатньо говорити в виступах про захист свободи.

«Ви повинні захищати права людини скрізь і кожен день. Ви повинні захищати свободу слова і свободу преси. І ви повинні перестати загравати з диктаторами і авторитарними режимами», – закликав політик.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло