Пристайко зі своїм колегою з Данії обговорили загрози «Північного потоку – 2»

Пристайко зі своїм колегою з Данії обговорили загрози «Північного потоку – 2»

Данія поки єдина не дала згоду на прокладку газопроводу в своїх водах

Пристайко зі своїм колегою з Данії обговорили загрози «Північного потоку – 2»
Вадим Пристайко, Йеппе Кофод
фото mfa.gov.ua

На полях 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся із Міністром закордонних справ Данії Йеппе Кофодом. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Сторони обмінялись думками стосовно будівництва газопроводу «Північний потік – 2».

«Констатовано спільну позицію щодо суттєвої загрози цього проекту для європейської безпеки й навколишнього середовища», – йдеться у повідомленні.

Глава данського зовнішньополітичного відомства підтвердив незмінність позиції нового уряду Данії щодо підтримки євроінтеграційного курсу та здійснення реформ в Україні.

Сторони також обговорили кроки, що нині вживаються, з метою відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагадаємо: судно Solitaire, яке укладає тонни сталевих труб «Північного потоку – 2» по дну Балтійського моря, наближається до кордону з Данією, яка єдина поки не дала згоду на прокладку газопроводу в своїх водах. Досягнення проектом кордонів з Данією загрожує патовою ситуацією, здатною відкласти російський проект газопроводу, що розколов владу Євросоюзу і розлютив Вашингтон.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло