ExxonMobil продає нафтогазові активи в Норвегії за $4,5 млрд

ExxonMobil продає нафтогазові активи в Норвегії за $4,5 млрд

Сукупний видобуток на цих активах родовищах становить близько 150 000 барелів нафтового еквівалента на добу

ExxonMobil продає нафтогазові активи в Норвегії за $4,5 млрд
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/5649899037

Американська нафтогазова компанія ExxonMobil досягла угоди про продаж активів в сфері геологорозвідки і нафтовидобутку в Норвегії місцевої Var Energy за $4,5 млрд. Про це повідомляє «Інтерфакс».

У число активів входять частки Exxon в більш ніж 20 діючих родовищ, причому оператором більшості з них є норвезька Equinor. Сукупний видобуток на цих родовищах становить близько 150 000 барелів нафтового еквівалента на добу.

Угода, закриття якої очікується вже в четвертому кварталі 2019 року, здійснюється в рамках плану Exxon з продажу непрофільних активів на суму $15 млрд до 2021 року.

Акції Exxon дешевшають на 0,3% в ході торгів у четвер. З початку року капіталізація компанії зросла на 4,3%, до $301,89 млрд.

Нагадаємо: минулого місяця ExxonMobil, найбільша в світі публічна енергетична компанія, повідомила, що розглядає можливість виходу з британських територіальних вод в Північному морі після більш ніж 50 років роботи в цьому нафтогазовому басейні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло