Захворіло у світі
43,514,678
Померло у світі
1,159,708
Вилікувалось у світі
29,204,379
Захворіло в Україні
355,601
Померло в Україні
6,590
Вилікувалось в Україні
145,336
Київ на 97% підготувався до опалювального сезону

Київ на 97% підготувався до опалювального сезону

Було замінено та відремонтовано понад 1500 одиниць обладнання

Київ на 97% підготувався до опалювального сезону
Фото: УНІАН

Київ готовий до запуску теплопостачання на 97%. Першими теплопостачання отримають об'єкти соціальної інфраструктури – садочки, школи лікарні. Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелеєв, передає прес-служба КМДА.

«На сьогодні місто готове до пуску тепла на 97%. Першою традиційно запускається соціальна сфера за індивідуальними заявками. Однак ми не припинили роботу, і поки дозволяють погодні умови, ми продовжуватимемо ремонти та заміну мереж і обладнання, щоб більш якісно увійти в сезон теплопостачання», – сказав Пантелеєв.

Він зазначив, що Київ має одну з найбільших та найпотужніших систем теплопостачання в Європі, збудовану ще за радянських часів та якою майже 17 років керувала комерційна компанія «Київенерго».

«Минулого року ми припинили угоду з цією компанією і провели перший опалювальний сезон вже самостійно, управляючи теплоенергетичним майном через комунальне підприємство «Київтеплоенерго». Ми отримали досвід та фактичні показники для того, щоб проаналізувати технічний та фінансовий стан столичної теплоенергетики. А головне – ми отримали підґрунтя для формування тактичних і стратегічних планів», – зазначив  Пантелеєв.

Також він підкреслив, що загалом за період підготовки до нового опалювального сезону було замінено та відремонтовано на ТЕЦ понад 1500 одиниць обладнання – від запірної арматури до складних механізмів турбін.

Столичні ТЕЦ технічно готові до запуску та повноцінної роботи в опалювальний період, – зазначається в повідомленні прес-служби КМДА.

Як повідмляв Mind станом на 6 серпня сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» станом на 6 серпня 2019 року складає близько 39,5 млрд грн. Сумарна заборгованість «Київтеплоенерго» складала близько 3,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті