Британія перебуває в стані «війни кожного дня» через кібератаки з РФ

Британія перебуває в стані «війни кожного дня» через кібератаки з РФ

Утім начальник штабу оборони країни вважає Путіа чудовим подарунком для НАТО, оскільки він підштовхнув альянс до модернізації

Британія перебуває в стані «війни кожного дня» через кібератаки з РФ
фото pixabay.com

Начальник штабу оборони Великобританії Нік Картер заявив, що його країна постійно перебуває в режимі холодної війни через загрози кібербезпеки з боку РФ. Про це повідомляє Telegraph.

Він також наголосив, що наразі різниці між миром і війною більше не існує в сучасному світі.

Картер додав, що зараз «це не війна, як ми її визначали в минулому». Концепція війни на тільки на суходолі, на морі та в повітрі застаріла і війна, в теперішньому розумінні, орієнтується на інформацію.

«Очевидно, що взаємодія між людьми залишиться – війна, по суті,є політичною функцією, але вона стане набагато більш складною і буде включати нові області (поряд з суходолом, морем та повітрям), такі як космос та кібер», – сказав він.

За словами Картера,які підтримали й інші генерали, Владімір Путін став найкращим подарунком для НАТО після закінчення «холодної війни».

«НАТО наразі має серйозні політичні проблеми. Путін допоміг нам пояснити чому нам треба модернізуватись», – пояснив він та наголосив, що зараз Росія становить набагато більшу загрозу, ніж п’ять років тому.

Нагадаємо: фахівці дійшли висновку, що кіберзлочинність сьогодні є одним із найбільших ризиків для бізнесу, вже до 2021 року витрати на боротьбу з цією проблемою складуть $6 трлн по всьому світу. 

Як повідомлялось, середня вартість наслідків кіберінцидентів за минулий фінансовий рік склала $4,7 млн, при цьому кожна десята компанія зазнала збитків на суму $10 млн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло