Захворіло у світі
20,092,855
Померло у світі
736,254
Вилікувалось у світі
12,350,879
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Безсмертний оприлюднив план втілення «формули Штайнмайєра»

Безсмертний оприлюднив план втілення «формули Штайнмайєра»

Він звернув увагу усіх причетних до переговорного процесу на неприпустимість схвалення, а тим більше підписання подібного документу

Безсмертний оприлюднив план втілення «формули Штайнмайєра»
Колишній представник України в ТКГ Роман Безсмертний
Фото Facebook

Колишній представник України у Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний оприлюднив проект імплементації «формули Штайнмаєра» в українське законодавство та наголосив на неприпустимості його схвалення та  підписання. Відповідний публікацію Безсмертний зробив на своїй сторінці у Fаcebook.

«Імплементація «формули Штайнмайєра» в українське законодавство

Цей закон набирає чинності о 20.00 за місцевим часом в день голосування на місцевих виборах в окремих районах Донецької і Луганської областей, які призначено і проведено у відповідності з Конституцією України і спеціальним законом України що регулює позачергові місцеві вибори у вищезазначених районах. Він буде діяти на тимчасовій основі  до дня публікації  підсумкової доповіді місії БДІПЛ (Бюро з демократичних інститутів і прав людини – Mind) ОБСЄ зі спостереження  за виборами у відповідності із встановленою практикою БДІПЛ ОБСЄ  про відповідність у цілому позачергових місцевих виборів стандартам  ОБСЄ і міжнародним стандартам для демократичних виборів  а також українському законодавству, в  якому дається відповідь на питання,  узгоджене в «Нормандському форматі», затверджене тристоронньою контактною групою та спрямоване Україною у її запрошувальному листі і Головуванням ОБСЄ Директору БДІПЛ.

Безсмертний оприлюднив план втілення «формули Штайнмайєра»

Цей закон продовжує діяти на постійній основі в разі, якщо у підсумковій доповіді БДІПЛ ОБСЄ буде зроблено висновок у відповідності до встановленої практики БДІПЛ ОБСЄ, що позачергові місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей було проведено в цілому у відповідності до стандартів ОБСЄ та українським законодавством, при відповіді на питання, узгоджене  в Нормандському форматі, затвердженому Тристоронньою контактною групою  та спрямованою Україною в її запрошувальному  листі і Головуванням  ОБСЄ Директору БДІПЛ».

При тому Безсмертний написав: «Цей папірець готується від імені ТКГ (тристоронньої контактної групи – Mind)  в Мінську для глав держав Нормандського формату і подається, як так звана «формула Штайнмайєра». Звертаю увагу всіх причетних до процесу на неприпустимість схвалення подібного документу, а тим більше підписання».

Нагадаємо, як раніше повідомляв Mind, 21 серпня у політичний підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі представника України Романа Безсмертного замінив Валерій Гребенюк.

20 вересня 2019 року міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що Україна погодилася на чітко виписані формулювання «формули Штайнмаєра» – Пристайко. Також Пристайко прокоментував думку міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, що Україна зірвала узгодження формули.

Нагадаємо також, що 18 вересня на зустрічі радників лідерів країн «нормандського формату» було обговорено «формулу Штайнмаєра» щодо дії закону про особливий статус Донбасу та розведення військ на трьох ділянках.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті