Кабмін відтермінував штрафування «євробляхерів» до 1 січня

Кабмін відтермінував штрафування «євробляхерів» до 1 січня

Власники нерозмитнених автомобілів не будуть каратися поки Кабмін не знайде рішення цієї проблеми

Кабмін відтермінував штрафування «євробляхерів» до 1 січня
Фото: pixabay

Кабінет Міністрів вирішив не штрафувати власників нерозмитнених автомобілів, так званих «євробляхерів», до 1 січня 2020 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу, передає кореспондент Mind.

«Відкладено до 1 січня 2020 року застосування штрафів для власників нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації. Очевидно маємо вирішити проблему з цією категорією населення», – сказав Гончарук.

За його словами, доки уряд не знайде рішення як вийти цієї ситуації, власників автомобілів штрафувати не будуть.

«Надаємо розпорядження органам поліції не застосовувати до них штрафні санкції. Для того, щоб не викликати зайвих конфліктів», – додав він.

Нагадаймо: 22 серпня, запровадили нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту. За новими правилами у разі перевищення строку доставки транспортних засобів (ТЗ) особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 000 грн. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування ТЗ розмір штрафу сягатиме 170 000 грн або конфіскація таких авто.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті