ДПС перевиконала план надходження податків на 800 млн грн

ДПС перевиконала план надходження податків на 800 млн грн

За 9 місяців 2019 року податкова залучила 331,1 млрд грн

ДПС перевиконала план надходження податків на 800 млн грн
Фото: pixabay.com

Податкова служба забезпечила надходження до державного бюджету у розмірі 331,1 млрд грн за 9 місяців 2019 року, що на 800 млн грн більше плану. Про це повідомляє Державна податкова служба (ДПС).

«Індикативні показники для ДПС на січень-вересень 2019 року визначено у сумі 330,3 млрд грн. Це означає, що план було перевиконано на 800 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Дана сума надходжень на 15,8%, або 45,3 млрд грн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За словами очільника ДПС Сергія Верланова план по надходженнях до бюджету за січень-вересень 2019року вдалося виконати завдяки адмінітруваню податків. Нові підходи у роботі податкової дозволили зробити це без силового тиску на підприємців, використовуючи ризик-індикатори, значне підсилення аналітичної функції, відпрацювання сектору мінімізаторів.

Такого результату, крім надходжень з частини чистого прибутку, вдалося досягти завдяки:

  • податку та збору на доходи фізичних осіб (+3,9 млрд грн);
  • податку на прибуток (+3,3 млрд грн) при  зменшенні переплати до держбюджету на 4,9 млрд грн.

«Варто підкреслити, що ДПС забезпечує стабільне та безперебійне бюджетне відшкодування ПДВ і за результатами 9 місяців 2019 року сума відшкодування збільшилась на 20,3%, або на 19,8 млрд грн у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Згідно з прогнозами річний індикативний план також буде виконано», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: парламент ухвалив у другому читанні та в цілому закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті