Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
TMT Investments інвестував $1,65 млн у два стартапи в сфері реклами — Affise та RetargetApp

TMT Investments інвестував $1,65 млн у два стартапи в сфері реклами — Affise та RetargetApp

RetargetApp - український сервіс для створення онлайн-реклами

TMT Investments інвестував $1,65 млн у два стартапи в сфері реклами — Affise та RetargetApp
Фото Shutterstock

2 жовтня 2019 року венчурний фонд TMT Investments інвестував $1,65 млн у платформу для перфоманс-маркетингу і аналітики рекламних кампаній Affise і український сервіс для створення онлайн-реклами RetargetApp. 

Affise це стартап, який розвиває хмарну SaaS-платформу і пропонує рекламодавцям, агентствам і партнерським мереж рішення в області трекінгу, бізнес-аналітики та автоматизації рекламних кампаній. Сума інвестицій – $1 млн.

RetargetApp розробляє платформу, яка аналізує дані від клієнта (мета реклами, бюджет) і на їх основі автоматично запускає рекламні кампанії у Facebook і Google. Його доля інвестиції складає $650 000. Також, RetargetApp на 90% закрив Seed-раунд загальним розміром в $1,5 млн. TMT Investments виступив лід-інвестором, також в раунді взяли участь TA Ventures, компанія Aitarget і приватні інвестори.

«Обидва проекти являють собою платформи, що дозволяють клієнтам ефективно працювати в соцмережах. Зараз в усьому світі тренд на перехід клієнтів і агентств до технологій, які зменшують собівартість контакту в інтернеті і автоматизують запуск рекламних кампаній в соціальних мережах і у блогерів, використовуючи big data і технології штучного інтелекту» – коментує новину співзасновник і керуючий партнер TMT Investments Артем Інютін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті