В ОПЕК стане на одну країну менше

В ОПЕК стане на одну країну менше

Еквадор покине організацію 1 січня 2020 року

В ОПЕК стане на одну країну менше
фото www.flickr.com/photos/95824769@N04/23397162479

Еквадор покине Організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК) з 1 січня 2020 року через фінансові проблеми. Про це повідомило міністерство енергетики країни, передає «Інтерфакс».

Еквадор націлений на підвищення видобутку нафти для збільшення доходів, але при цьому країна продовжить підтримувати зусилля по стабілізації світового ринку нафти, відзначається в повідомленні.

«Рішення базується на внутрішніх труднощах і проблемах, які країна повинна вирішувати для фінансової стійкості, – заявило відомство. – Цей захід узгоджується з планом уряду зі скорочення державних витрат і створення нових доходів».

Коментуючи вихід Еквадору з ОПЕК, міністр енергетики Саудівської Аравії Абдулазіз бен Сальман сказав, що «кожна країна має право робити те, що їй потрібно».

«Не хочу, щоб мої слова прозвучали нешанобливо, але внесок Еквадору в зусилля ОПЕК + відносно малий», – сказав він.

Еквадор знову приєднався до ОПЕК в 2007 році після того, як покинув картель в 1992 році. Обсяги видобутку країни серед членів організації є одними з найбільш мінімальних.

За даними S & P Global Platts, в серпні виробництво Еквадору становило 530 000 барелів на добу, що на 22 000 барелів на добу перевищує встановлену ОПЕК квоту.

Нагадаємо: станом на серпень країни ОПЕК, які беруть участь в угоді з ОПЕК +, в липні виконали угоду на 156%, що означає зниження нафтовидобутку на 455 000 барелів на добу більше, ніж домовлялися. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло