«Медицина без меж» – боротьба з онкологією разом з ARX
Реклама

«Медицина без меж» – боротьба з онкологією разом з ARX

Страхова компанія бере на себе всю організацію й оплату всього процесу лікування, в тому числі підтвердження діагнозу у зарубіжних фахівців, вибір клініки за необхідним профілем захворювання, організацію поїздки хворому та особі, яка його супроводжує, аж до покупки квитків, а також у разі необхідності – надання перекладача та адвоката

Цей матеріал також доступний російською
«Медицина без меж» – боротьба з онкологією разом з ARX

За 8 місяців 2019 року компанією ARX продано 1 577 полісів унікальної страхової програми «Медицина без меж», спрямованої на боротьбу з критичними захворюваннями, включаючи онкологію.

Це на 37% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Кількість клієнтів, що придбали цей поліс, стає дедалі більшою з огляду на унікальний характер програми. Програма виникла в 2017 році, за перший рік її існування було продано 837 полісів.

Традиційно, жовтень – місяць боротьби проти раку молочної залози. Рак молочної залози (РМЗ) – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок у всьому світі. Сьогодні в Україні ця хвороба посідає перше місце у структурі онкозахворювань і смертності від раку у жінок. Однак, як показує європейський досвід боротьби з цим захворюванням, виявлений на ранніх стадіях рак молочної залози в 90% є виліковним. І страховий поліс, спрямований на лікування онкологічних захворювань, може стати реальним інструментом порятунку життя.

Вартість поліса – 255 євро на рік, при цьому покриття становить 1 мільйон євро. За програмою «Медицина без меж» оплачується лікування злоякісних новоутворень (онкологія), аорто-коронарне шунтування, заміна та відновлення клапанів серця, нейрохірургічне втручання, пересадка органів / тканин від прижиттєвого донора, будь-яке хірургічне втручання у внутрішньочерепні структури в зв'язку із захворюваннями, а також лікування доброякісних пухлин спинного мозку.

Крім того, страхова компанія бере на себе всю організацію й оплату всього процесу лікування, в тому числі підтвердження діагнозу у зарубіжних фахівців, вибір клініки за необхідним профілем захворювання, організацію поїздки хворому та особі, яка його супроводжує, аж до покупки квитків, а також у разі необхідності – надання перекладача, адвоката та т.і.

Організацію лікування за програмою «Медицина без меж» за кордоном здійснюють фахівці міжнародної компанії Further Underwriting International (раніше – Best doctors), яка співпрацює з 53 тисячами лікарів в усьому світі, її клієнтами є 30 млн осіб у більш ніж 100 країнах.

Клієнти обирають Best Doctors і Further за перевірені результати:

 • 20% змінених діагнозів;
 • 35% змінених лікувань;
 • 38% операцій, яких вдалося уникнути;
 • 95% учасників програми надзвичайно задоволені.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті