Tesla оголосила про рекордні поставки своїх електрокарів у третьому кварталі

Tesla оголосила про рекордні поставки своїх електрокарів у третьому кварталі

Бюджетні авто розходяться миттєво, а дорожчі моделі продаються гірше

Tesla оголосила про рекордні поставки своїх електрокарів у третьому кварталі
фото DR

Американська компанія з виробництва електромобілів Tesla оголосила, що досягла  рекордного показника в поставках за 1 квартал – за третій квартал автовиробник доставив клієнтам 97 000 електрокарів.  Такі дані компанія опублікувала в середу, 2 жовтня. Вони на 2% більші, ніж у другому кварталі, і на 16,2% більші порівняно з показниками за цей же період минулого року, вказує Коммерсант.

При цьому вони виявилися трохи нижчими за очікування аналітиків – за даними FactSet, вони прогнозували в середньому 99 тисяч проданих електромобілів. Також за третій квартал Tesla виробила 96200 автомобілів, що на 10% більше, ніж за попередній квартал.

Найбільшим попитом у Tesla користуються бюджетні Model 3 – їх продано 79600, також було продано 17400 Model S і Model X. На думку аналітика по технологічній сфері компанії Wedbush Securities Деніела Айвза, «дуже мляві» продажі дорожчих Model S і Model X викликають «справжнє занепокоєння» з точки зору перспектив отримання Tesla прибутку.

Раніше засновник Tesla Ілон Маск обіцяв, що за рік компанія поставить від 360 тисяч до 400 тисяч електромобілів. Щоб досягнути цієї мети, компанії потрібно в четвертому кварталі продати як мінімум 105 000 електромобілів. За прогнозами аналітиків, зібраним FactSet, продажі компанії в цьому кварталі складуть 106 000 авто.

Нагадаємо, Tesla планує розгорнути власне виробництво акумуляторних батарей.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло