Парцхаладзе повернувся на посаду президента Конфедерації Будівельників України

Парцхаладзе повернувся на посаду президента Конфедерації Будівельників України

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук звільнив Парцзаладзе з посади заступника міністра Мінрегіону 5 вересня

Парцхаладзе повернувся на посаду президента Конфедерації Будівельників України
Лев Парцхаладзе
Фото: УНІАН

Екс-заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе повернувся на посаду президента Конфедерації Будівельників України. Про це Парцхаладзе написав на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, з сьогоднішнього дня я більше не є заступником міністра Мінрегіон. Але будівельну галузь звичайно не залишу. Це справа всього мого життя. Тому від сьогодні я відновлюю своє членство у Конфедерація Будівельників України як її президент. ДБНи, Doing Business та багато інших важливих змін в галузі залишаються для нас в пріоритеті. І ми будемо далі продовжувати змінювати її на краще», – написав Парцхаладзе.

Він запевнив, що Конфедерація буде відкрито та публічно працювати над удосконаленням нормативно-правової бази, покращенням інвестиційного клімату, встановленням дієвих норм для максимального спрощення дозвільних процедур у будівництві.

Нагадаємо: прем’єр-міністр Олексій Гончарук звільнив заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Льва Парцхаладзе з займаної посади. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло