Компанія бізнесмена Хмельницького запустила нову сонячну електростанцію
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Компанія бізнесмена Хмельницького запустила нову сонячну електростанцію

СЕС «Порт-Солар», що знаходиться в Одеській області, була введена в експлуатацію

Компанія бізнесмена Хмельницького запустила нову сонячну електростанцію
Фото: прес-служба UFuture Investment Group

Компанія UDP Renewables ввела в промислову експлуатацію сонячну електростанцію (СЕС) «Порт-Солар» потужністю 8,6 МВт (Ізмаїл Одеської обл.). Про це повідомила прес-служба компанії. 

На площі 16 га встановлено більш 25 700 сонячних панелей виробництва Jinko Solar (найбільший світовий виробник сонячних панелей). Очікується, що в рік СЕС буде генерувати близько 11 800 МВт-год електроенергії.

Співінвестором об'єкта є словацька E-Group, генеральним підрядником виступила ГК «Метрополія» (Київ).

«Наша мета – більш 300 МВт до 2022 року. Зараз йдемо за планом, поступово реалізовуючи проекти в регіонах з найвищою сонячною активністю – Одеській, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях «, – цитує прес-служба слова засновника інвестгрупи UFuture Василя Хмельницького.

У компанії також повідомили, що в будівництві зазначеної СЕС було використано обладнання українського виробництва вартістю понад 44,5 млн грн. Загальна сума залучених інвестицій склала 6,75 млн євро.

Нагадаємо, що інвестиційно-девелоперська компанія UDP Renewables входить до складу інвестиційної групи UFuture, яка належить українському бізнесмену Василю Хмельницькому й спеціалізується на проектах в галузі відновлюваної енергетики.

Раніше повідомлялось, що UDP Renewables Хмельницького та ACCIONA побудують дві СЕС в Одеській області.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло