Джуліані опублікував частину переписки із Волкером про зустріч з помічником Зеленського

Джуліані опублікував частину переписки із Волкером про зустріч з помічником Зеленського

Волкер просив адвоката Трампа про зустріч із Єрмаком

Джуліані опублікував частину переписки із Волкером про зустріч з помічником Зеленського
Руді Джуліані
фото www.flickr.com/photos/swampscott26/8164793000

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані опублікував у своєму твітер-акаунті частину переписки з спецпредставником США з питань України Куртом Волкером.

В середині липні, як свідчать скріншоти, Волкер звертався до нього із питанням чи готовий Джуліані поговорити з помічником президента України Володимира Зеленського Андрієм Єрмаком.

«Волкер звернувся до мене, щоб запитати, чи поговорю я по телефону з Єрмаком», – написав він.

Пізніше адвокат опублікував ще одну світлину, в якій Волкер просить Джуліані «надіслати дати, коли ви будете в Мадриді. Я побачусь з Єрмаком завтра вранці. Він приїде до Вас  в Мадрид! Дякую за допомогу».

Джуліані відповів, що прибуде до Мадрида 1 серпня і пробуде там до 5 серпня.

Нагадаємо: раніше в одному з інтерв’ю помічник Зеленського Єрмак повідомив, що його зустріч з Джуліані на початку серпня в Мадриді відбулася за його ініціативою після озвучених адвокатом Трампа причин скасування його візиту в Україну в травні 2019 року. Він нагадав, що до цього Джуліані заявив,що не приїде в Україну, бо в команді президента є «вороги Трампа».

Єрмак розповів, що знайомий з Волкером, тому вирішив з його допомогою домовитись про зустріч із адвокатом американського президента.

Помічник Зеленського підтвердив, що початку була телефонна розмова із Джуліані, потім зустріч у Мадриді.

«Він зазначив, що для нього було важливо почути, що нова українська влада буде сповідувати принципи відкритості і законності, буде боротися з корупцією, і своєю метою ставить зробити Україну успішною», – сказав Єрмак

Нагадаємо: днями адвокат президент США Дональда Трампа Руді Джуліані заявив, що має прямі докази того, що в 2016 році Україна намагалася вплинути на вибори президента США.

В серпні CNN повідомив, що Джуліані зустрічався із високопоставленим чиновником адміністрації президента Володимира Зеленського (Андрієм Єрмаком) для обговорення розслідування стосовно сина Джо Байдена.

Як повідомлялось, Волкер подав у відставку після того, як його імʼя випливло у звіті розвідки, де йдеться про те, що Волкер давав поради українським лідерам, як «орієнтуватися» на вимоги Трампа про розслідування українським урядом справи Байдена і Burisma.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло